מערכות הצללה

מערכות הצללה

מערכות הצללה מתקדמות

יש מערכות הצללה ויש מערכות הצללה מתקדמות!

חיפשתם סגירת מרפסת ? לחצו על הלינק

כבר שנים רבות שבעלי דירות קרקע, דירות גן, בעלי בתים משותפים ובעלי עסקים, משתמשים בפתרונות הצללה לשימושים שונים. בניגוד לפרגולות שהן מערכות הצללה קבועות ומהמיושנות שיש בשוק, מערכות הצללה מתקדמות, מהוות את חוד החנית של ההצללות ומספקות פתרונות קלים, פשוטים ואלגנטיים למגוון של צרכים.

מתכננים להתקין מערכת הצללה? אל תישארו בעבר, בואו להיות חלק מהעתיד!

אתם שולטים במצב

מערכות הצללה מתקדמות ישנו אצלכם את כל מה שחשבתם על הצללות, בראש ובראשונה על אופן ההפעלה שלהם. בכל זמן בשנה- חורף, קיץ, סתיו ואביב, בלחיצת כפתור אחת, תוכלו לשלוט שליטה מלאה על הפתיחה והסגירה של המערכת. ככל שתבקשו, הכל בהתאם לרמת הקירוי וכניסת האור שתבחרו. בלי עבודה קשה ומייגעת, בקלות ובפשטות.

אביזרים נלווים שהם חלק מהחבילה

מערכות ההצללה שלנו נהנות ממערכות נוספות התומכות בהן והופכות אותן למוצר אקסלוסיבי. תוספת של תאורה, מערכת ניקוז למי גשמים בזמן החורף, הפעלה אוטומטית, צורות ודגמים על פי בחירה, תלויות או בעלות עמודי תמיכה. כל מערכת על פי הצורך ועל פי המיקום. גדולות או קטנות, לכל שטח ובהתאמה מקסימלית.

הכניסו צבע לחצר, למרפסת ולגינה

מערכות הצללה מתקדמות נהנות ממגוון רחב של אפשרויות של בדים, גוונים וסגנונות. הצללות מהסוג הזה יכולות לשדרג באופן משמעותי את הנראות של הבית, החצר או הגג ולהפוך אותו מסתמי לאקסלוסיבי. הגג שלכם יכול להיראות גג של בית מלון והחצר שלכם יכולה להפוך לצימר יוקרתי. רק דמיינו והדמיון הזה יהפוך למציאות שעושה צל ומכניסה צבע.

ייחודיות

החצר שלכם, בית העסק או הגג הפתוח צריכים בראש ובראשונה להתאים לצרכים שלכם ושל בני ביתכם ולטעם האהוב עליכם, הרי אתם אלה שתשתמשו בהצללה רוב הזמן, אז למה להתפשר? אצלנו תוכלו לבחור מתוך מגוון הבדים הרחב את הדוגמא הרצויה, את הגוון וגם כיצד תרצו שתיראה הסגירה ההיקפית, במידה ותמצאו לנכון שאתם צריכים אותה. העובדה שהאפשרויות אינן מוגבלות, הופכת את כל ההזמנה לחוויה מרגשת.

Ideas target goal

5 סיבות לבחירת מערכת הצללה מתקדמת

  1. התקנה מהירה וקלה –ההתקנה אינה אורכת זמן רב ואינה דורשת בירוקרטיה מסובכת מול הרשות.
  2. התאמה לכל צורה ולכל צבע – לכל שטח, גדול או קטן, מאתגר או סטנדרטי, אנו מתאימים את ההצללה הנכונה עבורו.
  3. שליטה אוטומטית – לא יותר מלחיצת כפתור וההצללה נפתחת או נסגרת לפי רצונכם.
  4. מראה מושלם ואלגנטי – גם המרפסת שלכם תהפוך ברגע אחד לחלל כמו שרואים במגזינים של עיצוב עם קווים נקיים, פשוטים ואלגנטיים.
  5. גימור איכותי – מערכות הבנויות מאביזרים איכותיים העומדים בתקנים ישראליים ואירופאים.

מערכות הצללה מתקדמות לכל אחד ואחת

לכל צורך, לכל מטרה ובעיצוב המתאים לכם!

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן