סוכך זרועות

סוכך זרועות

סוכך אוורירי וקליל מבד דרלון אשר נותן הגנה מצוינת נגד שמש ובאותה בעת
מאפשר מעבר אוויר. הזרועות הינן חשמליות ומתקפלות בלחיצת כפתור. מגיע בשלל צבעים ודוגמאות

מתאים לכל נכס

חסכוני בשטח

הצללה מלאה ללא כניסת קרינה

קל לתחזוק

חשמלי

סוכך זרועות - הפתרון הקל והנוח להצללה

סוכך עם זרועות חשמליות מתקפלות בלחיצת כפתור, ומקורות בבד דרלון איכותי בשלל דוגמאות וצבעים. הבד אוורירי וקליל, מעניק הגנה מושלמת נגד השמש ובו בזמן מאפשר מעבר אוויר.

למה דווקא סוכך זרועות?

סוכך זרועות נפוץ משום שהוא מהווה פתרון יעיל ופשוט להרכבה, הוא קל תפעול ועמיד בפני פגעי מזג האוויר הישראלי. זרועות הסוכך עשויות מחומר אלומיניום אל חלד, מה שמאפשר לו להיות עמיד בפני הלחות הישראלית, רטיבות הגשם וצריבת השמש היוקדת. מניסיוננו, הוא פחות מומלץ לשימוש בזמן רוחות חזקות ולכן, אם יש ברשותכם סוכך מסוג זה, עדיף להשאיר אותו סגור כשיש רוח או מזג אוויר לא יציב.

כל היתרונות בסוכך אחד

לסוככי הזרועות יתרונות רבים, אם אתם שוקלים לבצע התקנה  אצלכם בבית, בחצר או בבית העסק, הנה כל הסיבות לכך שסוכך זרועות הוא פתרון מצוין עבורכם:

 • זרועות אלומיניום: זרועות הסוכך, עשויות אלומיניום אל חלד ומכיוון שכך, הן מיועדות לשימוש בשטחים חיצוניים כמו מעל חלון, במרפסת הבית, בחצר או בכל שטח או חלל הנמצא מחוץ לבית. זרועות אל חלד – כשמן כן הן, הן אינן מחלידות או מקבלות קורוזיה בכל מזג אוויר, משום שיש להן שכבת מגן של תלת תחמוצת הכרום המצפה את הזרועות ובכך מגנה עליהן מכל פגע. במזג האוויר הישראלי הידוע כלח והקרבה לים ולמלח הנישא באוויר, זרועות אלומיניום הן פתרון מנצח.

 • תפעול קל ופשוט: את סוכך הזרועות, ניתן לפתוח ולסגור באופן ידני, בעזרת תפעול ידית המחוברת לוו מסתובב באופן המאפשר גלילה של הסוכך – פתיחה או סגירה, על פי הגובה הרצוי לכל אחד וללא צורך בהפעלת כוח כלשהו. אפשרות נוספת הקיימת לתפעול הסוכך, היא באמצעות מנוע חשמלי הנשלט על ידי מתג או שלט אלחוטי, פטרון אולטימטיבי למי שמבקש להקל על עצמו.

 •  מנוע חשמלי חזק ושקט: במידה ובחרתם סוכך זרועות הנגלל באמצעות שליטה חשמלית, בדקו שבחרתם במנוע בעל הספק חשמלי חזק ובנוסף, שיהיה שקט. חוזק המנוע ישפיע על תנועת הסוכך ויסייע בפריסה וקיפול באופן חלק וללא מאמץ. מנוע חלש יתאמץ וישמיע רחשים, יכול להיות אף שהקושי בפעולה, יקצר את חייו. לכן בדקו שהמנוע המורכב על גבי הפרגולה חזק דיו ומתאים לפעולה זו. 

 • שליטה חכמה: שליטה חשמלית מאפשרת לכם לשלוט על הסוכך גם מרחוק, באמצעות הטאבלט או הטלפון החכם שלכם ניתן אף לחבר אותו לבית חכם. שומרי השבת, יכולים ליהנות מ׳סוכך חכם׳ בו קיימת האפשרות להגדיר מראש את השעות בו הסוכך יפתח או ייסגר, בלי שתצטרכו לעשות דבר.

 • כיסויים איכותיים: הבד הנפוץ ביותר לכיסוי הסוכך הוא בד הדארלון המיוצר בתקנים אירופאים מחמירים על ידי חברת סאטלר האוסטרית. זהו בד אקרילי הארוג בצפיפות של 100%, הוא בעל ציפוי טפלון ומונע חדירת גשם אל החלל מתחתיו.  כיסוי נפוץ נוסף הוא בד השמשונית, הבד עשוי משלוש שכבות כשכל שכבה מצופה ב pvc מה שהופך אותו לעמיד מאד בכל ימות השנה ובכל מזג אוויר, גם הקיצוני ביותר. מכיוון שהבד בעל גמישות גבוהה, הוא מותקן על גבי סוככים רבים והשימוש בו נפוץ. שני הבדים מאופיינים בכך שהם דוחים לכלוך ועובש.

 •  חיישנים לקיפול אוטומטי: אם יצאתם מהבית ומזג האוויר השתנה באופן קיצוני כך שהחלו רוחות ערות, אל דאגה. חיישנים מיוחדים הנמצאים בסוכך, יגרמו לו להתקפל באופן אוטומטי ומהיר, עד לסגירה מוחלטת. זהו חיישן המכונה גם ׳תרנגול׳ והוא מעין שבשבת רוח המזהה רוחות וסוגר מיד את הסוכך. (חיישן זה יכול להיות מותקן על סוככים עם מנועים הנשלטים  אלחוטית).

 •  לשימוש פרטי או עסקי: סוככי זרועות מתאימים לבניינים משותפים, בתים פרטיים, וילות, חנויות, בתי קפה, בתי מלון ולכל עסק המעוניין לייצר שטח צל עבור לקוחותיו. היתרון בסוכך מסוג זה הוא, שניתן לשלב בו מעין וולן (רצועת בד הנראית כחצאית בסיום הסוכך) ועל גבי רצועת בד זו להדפיס את לוגו בית העסק או הסלוגן השיווקי שלו.

 •  כל גודל, בהתאם לצרכים שלך: סוכך הזרועות מותאם לכל שטח, קטן או גדול ולכל חלל בהתאמה אישית ומתוך התחשבות בצרכים. מעל חלון, מעל ויטרינה להצללה ואפילו רק כפתרון דקורטיבי. 

 • מתגברים על כל מגבלה: גם אם שטח החלל שלכם מאתגר וקיים בו איזה קושי, אין סיבה לוותר על סוכך זרועות. גם במצב שכזה ניתן להתקין סוכך, זאת באמצעות מנגנונים ייחודיים, כמו זרועות מצטלבות המאפשרות התרחקות מהקיר, או קונסטרוקציות ברזל המיועדות ליישור שטח או לתמיכה במבנה עליו מותקן הסוכך.

 • כל מה שסטנדרטי וכל מה שמיוחד: הרוחב של סוכך זרועות רגיל וסטנדרטי מגיע עד ל- 6 מטר כשההרחקה מהקיר היא 4 מטר. ישנם מקרים מיוחדים בהם מידת הרוחב גדולה מ 6 מטר ומגיעה אפילו ל 15 או 20 מטרים. במקרים כאלה, אנו משתמשים בסוככים ייעודיים ובטיחותיים למידות גדולות, המאפשרים שימוש קל ופשוט, ממש כמו בגדלים הסטנדרטיים.

אביזרים נלווים לסוככי זרועות

סוכך זרועות מגיע עם אביזרים נלווים המיועדים להתקנה במידת הצורך לדוגמא:

 • גגון: קיימת אפשרות לשילוב גגון מאלומיניום מעל הסוכך להגנה מקסימלית בעת הקיפול. אולם שימו לב, לא לכל דגם של סוכך ניתן להתקין גגון.
 • קסטה: זוהי מעין קופסה המותקנת על גבי סוכך הזרועות ותפקידה לארוז את הסוכך בתוכה, על מנת לשמש לו כהגנה בזמן שהוא סגור. הקסטה נפתחת ונסגרת עם הפעלת הסוכך בפתיחה או בסגירה, כאשר לאחר סגירת הסוכך, חלקה הקדמי של הקסטה מתחבר באופן מושלם לחלקו האחורי של הסוכך. הזרועות והבד מתקפלים לתוך הקסטה להגנה מקסימלית. מראה הקסטה משתלב עם המראה האלגנטי של הסוכך ולא פוגע בנראות הכללית של החלל, בזמן שהסוכך סגור או פתוח. ישנם דגמי סוככים המגיעים באופן מובנה עם הקסטה.
 • הצללת חזית (פרונט מסך): זהו חלק הנמצא בחזית סוכך הזרועות ובתוכו בד נגלל המיועד להעניק הצללה מהחזית. הצללה שכזו מתאפשרת רק אם מתקינים פרונט מסך.

סוכך איכותי, התקנה בטיחותית

איכותו של סוכך הזרועות נקבע ברובו על פי איכות הזרועות שלו. החומר ממנו הן עשויות, הקפיצים, הפרופילים האחוריים, החוזק הכללי שלהם ולא פחות חשוב, איכות ורמת ההתקנה.
התקנת הזרועות היא חשובה מאד ואין להקל בה ראש. היא נעשית באמצעות פרופיל בגודל 40/40 מ״מ המחובר לקיר באמצעות תפסים ייעודיים שמחברים בין הפרופיל לקיר, הוא גם זה שמחזיק את כל משקל הסוכך – את הזרועות ואת התקן הגלילה (הצינור). בזמן ההתקנה לוקחים בחשבון את גודל הסוכך ועל פי זה מחליטים עם כמה תפסים להשתמש בחיבורים. ככל שהסוכך גדול יותר, כך יהיו לו יותר תפסים וחיבורים.

כל הסוככים שלנו עוברים בדיקות איכות קפדניות

חומרי הגלם עמם אנו עובדים בהתקנת הסוככים, נבחנו במעבדות ועומדים בתווי תקן מחמירים, ישראליים ואירופאים על מנת שהלקוחות שלנו יקבלו מוצרים מעולים.

סוככי זרועות הם ממוצרי הבסיס שלנו בסוככי תבל ולכן אנו דואגים שהתוצאות הסופיות יהיו לא
פחות ממצוינות!

אנו מחכים לכם באולמות התצוגה שלנו לבחירת הסוכך שמתאים לכם!

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן